Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 16.03.2014, 21:12
masada napisał(a):Wyświetl post
No to wg C+ Brożek był jednak na spalonym o 36 cm..
Czyli teoretycznie sędzia miał rację, choć co ma znaczyć w takim razie "promowanie gry ofensywnej" to ja nie rozumiem. To jak jest ile, 1cm tylko działa?
Właśnie to jest to słodkie pierdzenie o "promowaniu gry ofensywnej", z którego nic nie wynika.
Spalony albo jest albo go nie ma. Gdy sędzia tak jak w meczu z Legią pokazuje spalonego jak to wyliczył C+ 36 cm to robi to na czuja. Gdyby bylo promowanie gry ofensywnej to nie bedąc w 100% pewnym czy był spalony czy nie puścił by akcję. Ale mając na uwadze, że to była ostatnia akcja meczu i do tego mecz na Legii wolał nie ryzykować pomeczowego zamieszania. Gdyby bramka padła z tego 36 cm spalonego nikt by nie mówił o promowaniu ofensywnego stylu gry tylko byłby lament, że skrzywdzono Legię.
Dlatego ten termin jest dla mnie chory i całkowicie nieuzyteczny.
Odpowiedz cytując