4karol4 napisał(a):

Końcówka meczu Gruzin o trudnym nazwisku trafia z metra w Miśka i ten jęk zawodu komentatorów.. Mielcarski: "jaka szkoda, że tego nie strzelił"
|
typowe dla ana(L)+ lizanie się po legijnych fiutkach... dobrze ze tylko fonią obrzydzają oglądanie meczu.