jaro1985r napisał(a):

|
Dla mnie Fanatyk to coś więcej niż 90 minut u siebie, sektor C...dla mnie już jakiś czas temu ten sektor przestał być fanatyczny a raczej lanserski, więcej zajawionych osób znalazł bym choćby nawet na jednym z narożników. To jest moje osobiste zdanie. Nie siedzimy w tym samym klimacie więc nie ma szans na zrozumienie
|
Zgadzam się, lansu jest pełno, randki na meczu te sprawy. Co do fanatyzmu tez się zgadzam i nie mam siebie za takiego. Ale to nie powód żeby o osobach które w piątek przyjdą zedrzec gardło mówić że nie są prawdziwymi kibicami. A co poniektórzy tak tutaj robią.