Temat
:
[26 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 16 marca, godzina 13:00
Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
157
16.03.2014, 21:04
No to wg C+ Brożek był jednak na spalonym o 36 cm..
Czyli teoretycznie sędzia miał rację, choć co ma znaczyć w takim razie "promowanie gry ofensywnej" to ja nie rozumiem. To jak jest ile, 1cm tylko działa?
masada
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do masada
Znajdź inne posty napisane przez masada