wislak2119 napisał(a):

|
Chyba logiczne jest ze skoro nie możesz to nie wejdziesz i Ciebie się nie tyczy to, co napisałem.
|
Nie widzę tu logiki. Przecież według ciebie wspieranie piłkarzy jest najważniejsze. Nic poza tym się nie liczy. Nie ważny są zasady: szacunek, lojalność, prawda, braterstwo, honor, dlatego czy ważny jest tam jakiś mało istotny powód jak zakaz?
"Wierny swojej drużynie znów przyjdę na jej mecz i dam się łysemu chujowi robić w balona też..."
P.s Nikt się na klub nie obraża. Jak klub traktuje cię jak szmatę, to masz wybór: Bądź szmatą, lub nie bądź. My wybieramy jednak tą drugą opcję

Ci ci dalej dają się oszukiwać panu B i lubią to życzę miłego pobytu na stadionie.
"Nawet jeśli przegrywasz, to musi krótko trwać, a łysy ci pokaże jak o kibica "dbać""
