Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3341
Stary 16.03.2014, 21:02
wislak2119 napisał(a):Wyświetl post
Chyba logiczne jest ze skoro nie możesz to nie wejdziesz i Ciebie się nie tyczy to, co napisałem.
Nie widzę tu logiki. Przecież według ciebie wspieranie piłkarzy jest najważniejsze. Nic poza tym się nie liczy. Nie ważny są zasady: szacunek, lojalność, prawda, braterstwo, honor, dlatego czy ważny jest tam jakiś mało istotny powód jak zakaz?

"Wierny swojej drużynie znów przyjdę na jej mecz i dam się łysemu chujowi robić w balona też..."

P.s Nikt się na klub nie obraża. Jak klub traktuje cię jak szmatę, to masz wybór: Bądź szmatą, lub nie bądź. My wybieramy jednak tą drugą opcję
Ci ci dalej dają się oszukiwać panu B i lubią to życzę miłego pobytu na stadionie.

"Nawet jeśli przegrywasz, to musi krótko trwać, a łysy ci pokaże jak o kibica "dbać""
Ostatnio edytowane przez palikot : 16.03.2014 o godz. 21:06.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując