saklak1906 napisał(a):

A kto to jest prawdziwy kibic?
Róbcie takie podziały jak PiS-uary którzy twierdza ze tylko oni są prawdziwymi Polakami
Ja jestem kibicem Wisły Krakow, nie Skwk, i imbecylow w dresach
|
No to pewnie skoro się tak nazywasz, to za Wisłą masz już kupę wyjazdów przejechanych i dalej z grupą kiełbasiarzy (tym razem) udacie się na najbliższy wyjazd do Lubina aby ją dopingować,