Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3339
Stary 16.03.2014, 20:56
wislak2119 napisał(a):Wyświetl post
Fanatyk mówisz? Tak się składa ze kilku idzie na mecz, już z nimi rozmawiałem. I co, w Twoich oczach tracą ten status? Ale ok, to moj ostatni post, rzeczywiście nie ma sensu dalsza rozmowa. Zresztą co ja piknik mogę wiedzieć. W końcu karnety na C kupuje żeby walić zdjęcia na Facebooka.
Dla mnie Fanatyk to coś więcej niż 90 minut u siebie, sektor C...dla mnie już jakiś czas temu ten sektor przestał być fanatyczny a raczej lanserski, więcej zajawionych osób znalazł bym choćby nawet na jednym z narożników. To jest moje osobiste zdanie. Nie siedzimy w tym samym klimacie więc nie ma szans na zrozumienie
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując