Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 16.03.2014, 20:52
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Końcówka meczu Gruzin o trudnym nazwisku trafia z metra w Miśka i ten jęk zawodu komentatorów.. Mielcarski: "jaka szkoda, że tego nie strzelił"
No niestety niektórym do pełni szczęścia i pełnej dramaturgi z happy endem zabrakło gola dla Legii.

Ale do tego się trzeba przyzwyczaić na potwierdzenie tego wycinek wywiadu jaki leciał w tym tygodniu chyba na Orange z Hadajem

Dziennikarz: Większość dziennikarzy to kibice Legii, zwłaszcza z Warszawy, ja jestem kibicem Legii i w ogóle tego nie kryję...

Hadaj: Oczywiście każdy dziennikarz sportowy jest kibicem jakiegoś klubu, jeżeli któryś dziennikarz sportowy mówi, że jest fanem całej polskiej piłki, to po prostu kłamie.
Odpowiedz cytując