Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3338
Stary 16.03.2014, 20:42
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Dobra masz swoje zdanie, ja mam swoje i widać ,że się nie dogadamy. Ty nie zrozumiesz fanatyka a ja nie zrozumiem Ciebie
Fanatyk mówisz? Tak się składa ze kilku idzie na mecz, już z nimi rozmawiałem. I co, w Twoich oczach tracą ten status? Ale ok, to moj ostatni post, rzeczywiście nie ma sensu dalsza rozmowa. Zresztą co ja piknik mogę wiedzieć. W końcu karnety na C kupuje żeby walić zdjęcia na Facebooka.
Odpowiedz cytując