Gwiaździsty napisał(a):

|
A prawdziwi kibice na stadion tym razem nie przyjdą.
|
A kto to jest prawdziwy kibic?
Róbcie takie podziały jak PiS-uary którzy twierdza ze tylko oni są prawdziwymi Polakami
Ja jestem kibicem Wisły Krakow, nie Skwk, i imbecylow w dresach