Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3337
Stary 16.03.2014, 20:39
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A prawdziwi kibice na stadion tym razem nie przyjdą.
A kto to jest prawdziwy kibic?
Róbcie takie podziały jak PiS-uary którzy twierdza ze tylko oni są prawdziwymi Polakami
Ja jestem kibicem Wisły Krakow, nie Skwk, i imbecylow w dresach
,
Odpowiedz cytując