Gwiaździsty napisał(a):

|
My do kauflandu nie chodzimy, chyba, ze na derby. A prawdziwi kibice na stadion tym razem nie przyjdą.
|
Czytam ten temat i twoje w nim wypowiedzi to do napisania mam jedno: skoncz juz .......ic jak potluczony, bo masz klapy na oczach. Nie stac cie na obiektywna ocene?