Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3331
Stary 16.03.2014, 20:18
wislak2119 napisał(a):Wyświetl post
Ok. Tylko jak juz dzięki Tobie i podobnym Cupial zwolni bednarza to proszę Cię - odpuść sobie śpiewanie drugiej zwrotki hymnu.
W tamtym roku byłem na 10 wyjazdach,Ty byłeś? Bo jesli nie to również odpuść sobie tą zwrotkę, ok? Przecież tez jako wierny swojej drużynie mogłeś "przyjść" na jej mecz... Na takim poziomie chcesz dyskutować?
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 20:22.
Odpowiedz cytując