wislak2119 napisał(a):

|
Ok. Tylko jak juz dzięki Tobie i podobnym Cupial zwolni bednarza to proszę Cię - odpuść sobie śpiewanie drugiej zwrotki hymnu.
|
W tamtym roku byłem na 10 wyjazdach,Ty byłeś? Bo jesli nie to również odpuść sobie tą zwrotkę, ok? Przecież tez jako wierny swojej drużynie mogłeś "przyjść" na jej mecz... Na takim poziomie chcesz dyskutować?