Gwiaździsty napisał(a):

Dobrze się czujesz ? Ordnung a na trybunach race np. na Bayernie i to w ....LM w dodatku.
A czemu masz tylko Niemcy w głowie ? To, ze Tusk ciągle się na nich powołuje to chyba nie znaczy że nie ma innych krajów w Europie. We Włoszech wiesz jak jest ? O Grecji już nie wspomnę
|
Sport powinien byc wolny od polityki nie mieszaj w to Tuska.
Ktos tu pisal wczesniej ze trend blakanski i ogolnie poludniowy niekoniecznie jest tym czego chce SSA/Bednarz