Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3329
Stary 16.03.2014, 20:16
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dobrze się czujesz ? Ordnung a na trybunach race np. na Bayernie i to w ....LM w dodatku.

A czemu masz tylko Niemcy w głowie ? To, ze Tusk ciągle się na nich powołuje to chyba nie znaczy że nie ma innych krajów w Europie. We Włoszech wiesz jak jest ? O Grecji już nie wspomnę
Sport powinien byc wolny od polityki nie mieszaj w to Tuska.
Ktos tu pisal wczesniej ze trend blakanski i ogolnie poludniowy niekoniecznie jest tym czego chce SSA/Bednarz
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując