Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1939
Stary 16.03.2014, 20:15
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli co poniektórzy uważają,że Smuda jest analfabetą taktycznym to jak nazwiecie trenera Legii,Berga? grając w 10-ke przez drugą połowe daje sobie wbić dwa gole,oddając jedynie trzy strzały. Takiego chcecie trenera? fajnego i zagranicznego? czy może prawdziwego Wiślaka Tomka Kulawika? Co poniektórym się w dupach poprzewracało..
Kto powiedział wogóle, że my ich chcemy?
Do póki będą wyniki nikt Smudy nie będzie wyrzucał, weź ochłoń
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując