Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
Od: 05.2009
Offline
#
3328
16.03.2014, 20:14
jaro1985r
napisał(a):
Nie, nie żartuję
Ok. Tylko jak juz dzięki Tobie i podobnym Cupial zwolni bednarza a Ty wrócisz na R22 to proszę Cię - odpuść sobie śpiewanie drugiej zwrotki hymnu.
Powód: poniżej
Ostatnio edytowane przez wislak2119 : 16.03.2014 o godz. 20:17.
wislak2119
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2119
Znajdź inne posty napisane przez wislak2119