Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3328
Stary 16.03.2014, 20:14
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie żartuję
Ok. Tylko jak juz dzięki Tobie i podobnym Cupial zwolni bednarza a Ty wrócisz na R22 to proszę Cię - odpuść sobie śpiewanie drugiej zwrotki hymnu.
Powód: poniżej
Ostatnio edytowane przez wislak2119 : 16.03.2014 o godz. 20:17.
Odpowiedz cytując