Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3327
16.03.2014, 20:14
Gwiaździsty
napisał(a):
My do kauflandu nie chodzimy, chyba, ze na derby. A prawdziwi kibice na stadion tym razem nie przyjdą.
A ci co pójdą w piątek na mecz to kto to będzie
statyści
wes sie ocząsnij chłopie
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS