Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3327
Stary 16.03.2014, 20:14
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
My do kauflandu nie chodzimy, chyba, ze na derby. A prawdziwi kibice na stadion tym razem nie przyjdą.
A ci co pójdą w piątek na mecz to kto to będzie statyści
wes sie ocząsnij chłopie
Odpowiedz cytując