Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1938
Stary 16.03.2014, 20:08
Smuda i juz bylo to poruszane jest idealnym trenerem na okres przejsciowy gdzie w naszej skopanej lidze trzeba zrobic cos z niczego.
Jezeli jednak ma kiedys nastapic "skok jakosciowy" to wszyscy wiemy ze nie nastapi on przy Franku.

Z tego co kojarze Smuda ma trzyletni kontrakt, dobra gra i ewentualnym awansem do Europy juz po tym sezonie czyli wczesniej niz planowano zalatwi sobie Franek to ze bedzie gral o cos rok dluzej.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując