|
Smuda i juz bylo to poruszane jest idealnym trenerem na okres przejsciowy gdzie w naszej skopanej lidze trzeba zrobic cos z niczego.
Jezeli jednak ma kiedys nastapic "skok jakosciowy" to wszyscy wiemy ze nie nastapi on przy Franku.
Z tego co kojarze Smuda ma trzyletni kontrakt, dobra gra i ewentualnym awansem do Europy juz po tym sezonie czyli wczesniej niz planowano zalatwi sobie Franek to ze bedzie gral o cos rok dluzej.
Malinowy król malowanych róż
|