Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
3322
16.03.2014, 20:06
AgresywnyChomik
napisał(a):
Byc moze Bednarza
Jestes pewein ze jest to niemozliwe?
Nie mozna zakladac tego ze skok jakosciowy jednak sie nie stanie, a jezeli bedzie faktem to co wtedy?
Ja tego nie widze tak:
- gramy ch***** nikt na mecze nie bedzie chodzil klub ulegnie i wypie***** lysego b***
P.s. Swoja droga dlaczego SKWK toleruje jeszcze Kapke w klubie?
Tak, jestem pewien ,że w najbliższych latach nam to nie "grozi".
jaro1985r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jaro1985r
Znajdź inne posty napisane przez jaro1985r