Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1937
Stary 16.03.2014, 20:03
A Legia mając znacznie lepszych i droższych piłkarzy dostała w dupe na Reymonta,a w Warszawie ośmieszyła się remisując przy graniu w przewadze. Rozumiem że te wyniki nie świadczą dobrze o Smudzie,natomiast wyniki Kociana są jego wielką zasługą?
Odpowiedz cytując