jaro1985r napisał(a):

Byc moze Bednarza
Jestes pewein ze jest to niemozliwe?
Nie mozna zakladac tego ze skok jakosciowy jednak sie nie stanie, a jezeli bedzie faktem to co wtedy?
Ja tego nie widze tak:
- gramy ch***** nikt na mecze nie bedzie chodzil klub ulegnie i wypie***** lysego b***
P.s. Swoja droga dlaczego SKWK toleruje jeszcze Kapke w klubie?
