Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3318
Stary 16.03.2014, 20:00
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Pobożne życzenia
Byc moze Bednarza

Jestes pewein ze jest to niemozliwe?

Nie mozna zakladac tego ze skok jakosciowy jednak sie nie stanie, a jezeli bedzie faktem to co wtedy?

Ja tego nie widze tak:
- gramy ch***** nikt na mecze nie bedzie chodzil klub ulegnie i wypie***** lysego b***

P.s. Swoja droga dlaczego SKWK toleruje jeszcze Kapke w klubie?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując