|
Senior Member
Offline
|
#3317

16.03.2014, 19:58
|
wislak2119 napisał(a): 
|
Pisząc o zapełnianiu stadionu, mówi chyba o tych, którzy przyjdą na mecz. Czyli również o mnie i innych osobach niezgadzających się z taka formą protestu."Wkłada" ich przy tym do jednego wora z wyżej wymienionymi. Powiedz mi, czy naprawdę uważasz że jak nie przyjdziesz na mecz to pomożesz Cupiałowi w decyzji o zwolnieniu Bednarza?
|
tak...... 10 znaków
|
|