Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1935
Stary 16.03.2014, 19:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Akurat nie siedziałem cicho, swoje 3 grosze dorzuciłem. Pudło

PS. Jak tam twojemu geniuszowi trenerskiemu Kocianowi idzie z Piastem, wiesz może?
Mając znacznie słabszych i tańszych piłkarzy ma tylko 1 pkt. straty do nas a w bezpośrednim meczu nas ośmieszył i to w Krakowie. Chociaż się cieszę, ze Ruch przegrał a Piast wygrał (parchy mają coraz większy problem).
Odpowiedz cytując