silver03 napisał(a):

Akurat nie siedziałem cicho, swoje 3 grosze dorzuciłem. Pudło 
PS. Jak tam twojemu geniuszowi trenerskiemu Kocianowi idzie z Piastem, wiesz może?
|
Mając znacznie słabszych i tańszych piłkarzy ma tylko 1 pkt. straty do nas a w bezpośrednim meczu nas ośmieszył i to w Krakowie. Chociaż się cieszę, ze Ruch przegrał a Piast wygrał (parchy mają coraz większy problem).