|
Pisząc o zapełnianiu stadionu, mówi chyba o tych, którzy przyjdą na mecz. Czyli również o mnie i innych osobach niezgadzających się z taka formą protestu."Wkłada" ich przy tym do jednego wora z wyżej wymienionymi. Powiedz mi, czy naprawdę uważasz że jak nie przyjdziesz na mecz to pomożesz Cupiałowi w decyzji o zwolnieniu Bednarza?
|