Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3316
Stary 16.03.2014, 19:56
Pisząc o zapełnianiu stadionu, mówi chyba o tych, którzy przyjdą na mecz. Czyli również o mnie i innych osobach niezgadzających się z taka formą protestu."Wkłada" ich przy tym do jednego wora z wyżej wymienionymi. Powiedz mi, czy naprawdę uważasz że jak nie przyjdziesz na mecz to pomożesz Cupiałowi w decyzji o zwolnieniu Bednarza?
Odpowiedz cytując