Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3315
Stary 16.03.2014, 19:53
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Co porownuje?
Saraceni tez wiele lat byli niepokonani w koncu ktos tam z nimi wygral
Husaria nasza kochana tez w koncu sie zawinela

Ja widze to ze z fanatykami jest mozliwosc "wygranej" jezeli tylko bedzie odpowiednie zaciecie u wladz klubu.
To czy nie bedzie to pyrusowe zwyciestwo zalezy od wielu innych czynnikow na ktore najwiekszy wplyw ma poziom sportowy.

Moim zdaniem dalsza eskalacja (jesli do niej dojdzie) obecnej sytuacji przerosnie obie strony jednak to SSA szybciej dojdzie do siebie (ma cale zaplecze i deklarowane wsparcie aby sobie z tym poradzic).

Pamietajmy ze obecny sezon mial byc "tankowaniem" z celem jakim bedzie zajecie bezpiecznego miejsca, wlasciwy marsz w gore mial zaczac sie od nastepnego sezonu. Wyniki sa na tyle dobre ze byc moze Wisla juz za rok zagra w LE.

Przyjda sukcesy (gra w Europie) - przyjda kibice. Nie ci to inni i SSA wtedy bedzie odbieralo gratulacje.

Pelen stadion zapelni sie poprzez wyniki a o to i tylko o to chodzi Bednarzowi.
Pobożne życzenia
Odpowiedz cytując