Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3314
Stary 16.03.2014, 19:52
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Przyjda sukcesy (gra w Europie) - przyjda kibice. Nie ci to inni i SSA wtedy bedzie odbieralo gratulacje.
Pelen stadion zapelni sie poprzez wyniki a o to i tylko o to chodzi Bednarzowi.
Chyba w jakimś matrixie żyjesz. Pobożne życzenia to jedno, a rzeczywistosc to drugie. Tusk, też coś piepszył o drugiej Irlandii a mamy drugą Białoruś.
Odpowiedz cytując