AgresywnyChomik napisał(a):

Przyjda sukcesy (gra w Europie) - przyjda kibice. Nie ci to inni i SSA wtedy bedzie odbieralo gratulacje.
Pelen stadion zapelni sie poprzez wyniki a o to i tylko o to chodzi Bednarzowi.
|
Chyba w jakimś matrixie żyjesz. Pobożne życzenia to jedno, a rzeczywistosc to drugie. Tusk, też coś piepszył o drugiej Irlandii a mamy drugą Białoruś.