wislak2119 napisał(a):

|
Przestań człowieku obrażać ludzi, którzy przyjdą kibicować Wiśle i myślą inaczej, niż Ty. Tak naprawdę nikt tutaj nie ma pojęcia co myśli Cupiał i ile wytrwa w tym myśleniu i działaniach. To, że ktoś idzie na mecz i będzie przychodził na następne nie oznacza, że jest gorszy od Ciebie. Szanujmy swoje zdanie i siebie nawzajem. Nie uważam, że idąc na mecz daję przyzwolenie na działania Bednarza. Każdy ma prawo decydować o sobie samym. Ty bojkotujesz i nie będziesz przychodził, ok. Szanuje to, ale Ty też powinieneś szanować tych, którzy zrobią inaczej. I nie generalizować i wkładać ich do jednej szufladki z kiełbasiarzami, manekinami i koneserami kopania po czołach.
|
Przecież on Ciebie nie obraża tylko pyta kto oprócz Was (tych którzy chodzili na mecze i nie zamierzają protestować) przyjdzie oglądnąć naszą ligę. Nagle zaczną chodzić ludzie bo bednarz wygonił tych od rac? No bez jaj