Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3311
Stary 16.03.2014, 19:42
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post

Jak Bednarzowi uda się zapełnić stadion ? manekinami ? kiełbasiarzami ? wierzysz w to ? koneserami kopania się po czołach, w jesienną pluchę
Zobaczymy jak długo klub jest przygotowany na straty, skoro kilka miesięcy temu zwalniał sprzataczki
Przestań człowieku obrażać ludzi, którzy przyjdą kibicować Wiśle i myślą inaczej, niż Ty. Tak naprawdę nikt tutaj nie ma pojęcia co myśli Cupiał i ile wytrwa w tym myśleniu i działaniach. To, że ktoś idzie na mecz i będzie przychodził na następne nie oznacza, że jest gorszy od Ciebie. Szanujmy swoje zdanie i siebie nawzajem. Nie uważam, że idąc na mecz daję przyzwolenie na działania Bednarza. Każdy ma prawo decydować o sobie samym. Ty bojkotujesz i nie będziesz przychodził, ok. Szanuje to, ale Ty też powinieneś szanować tych, którzy zrobią inaczej. I nie generalizować i wkładać ich do jednej szufladki z kiełbasiarzami, manekinami i koneserami kopania po czołach.
Odpowiedz cytując