Brawa dla Wisły. Pokaz charakteru i ambicji - sowicie nagrodzony. Na szczęście sędzia się pomylił w 93 minucie i odgwizdał spalonego Brożka, bo mogło być naprawdę grubo. Życie jest przewrotne, bo 2-3 lata temu my grając w dziewiątkę u Was daliśmy radę osiągnąć 0-0, tymczasem teraz Wy rozłożyliście nas na łopatki w drugiej połowię grając w dziesiątkę.
Gratulację. Bardzo emocjonujący mecz, choć same umiejętności na poziomie podwórkowym z obu stron.
A co do naszych pierdół to pewnie i tak dowiozą tego mistrza, ale za to w jakim stylu
wolfy napisał(a):

Ciekawe, kto będzie miał ból dupy po tym weekendzie .
|
Myślę, że powinno mieć kilku kopaczy od nas, bo się zwyczajnie skompromitowali, a patrząc po wyniku sympatycznych helmutów z Chorzowa, mogliśmy się już dziś witać z gąską.
Drozd napisał(a):

Twoja reakcja jedynie potwierdza, że miałeś olbrzymi ból dupy przed weekendem, a teraz z Ciebie zeszło ciśnienie i spinka. Słowa jakie napisałem wyżej na temat Twojego Klubu, Tobie nigdy by nawet nie przeszły przez gardło na temat mojego. Przestań mi zawracać dupę
