Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 16.03.2014, 19:42
Brawa dla Wisły. Pokaz charakteru i ambicji - sowicie nagrodzony. Na szczęście sędzia się pomylił w 93 minucie i odgwizdał spalonego Brożka, bo mogło być naprawdę grubo. Życie jest przewrotne, bo 2-3 lata temu my grając w dziewiątkę u Was daliśmy radę osiągnąć 0-0, tymczasem teraz Wy rozłożyliście nas na łopatki w drugiej połowię grając w dziesiątkę.

Gratulację. Bardzo emocjonujący mecz, choć same umiejętności na poziomie podwórkowym z obu stron.

A co do naszych pierdół to pewnie i tak dowiozą tego mistrza, ale za to w jakim stylu

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, kto będzie miał ból dupy po tym weekendzie .
Myślę, że powinno mieć kilku kopaczy od nas, bo się zwyczajnie skompromitowali, a patrząc po wyniku sympatycznych helmutów z Chorzowa, mogliśmy się już dziś witać z gąską.



Drozd napisał(a):Wyświetl post
I co jasiu? Głupio ?..
Twoja reakcja jedynie potwierdza, że miałeś olbrzymi ból dupy przed weekendem, a teraz z Ciebie zeszło ciśnienie i spinka. Słowa jakie napisałem wyżej na temat Twojego Klubu, Tobie nigdy by nawet nie przeszły przez gardło na temat mojego. Przestań mi zawracać dupę
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 16.03.2014 o godz. 19:44.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując