Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1934
Stary 16.03.2014, 19:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A po Ruchu siedziałeś cicho gdy mecz przegraliśmy w stylu, w którym nie mieliśmy nic do powiedzenia i straciliśmy 3 pkt. u siebie (!!) a ujawniłeś się teraz przy 1 punkciku na wyjeździe. Wtedy dupka ci e nie bolałą ?
Akurat nie siedziałem cicho, swoje 3 grosze dorzuciłem. Pudło

PS. Jak tam twojemu geniuszowi trenerskiemu Kocianowi idzie z Piastem, wiesz może?
Odpowiedz cytując