Gwiaździsty napisał(a):

|
A po Ruchu siedziałeś cicho gdy mecz przegraliśmy w stylu, w którym nie mieliśmy nic do powiedzenia i straciliśmy 3 pkt. u siebie (!!) a ujawniłeś się teraz przy 1 punkciku na wyjeździe. Wtedy dupka ci e nie bolałą ?
|
Akurat nie siedziałem cicho, swoje 3 grosze dorzuciłem. Pudło
PS. Jak tam twojemu geniuszowi trenerskiemu Kocianowi idzie z Piastem, wiesz może?