Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3310
Stary 16.03.2014, 19:36
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
W Angli czy Niemczech sie to udalo jasne ze zajelo to pare ladnych
Tylko tam geniuszu piłkarze grają w piłkę, u nas kopią się po czołach...

A czy to co jest w Anglii mamy stawiać za wzór ? Hmm, na trybunach jest smętnie jak w Operze...to Oni zachwycają się naszymi oprawami, starają się kopiować nasze zachowania, bo sami zostali pozbawieni jaj...

Niemcy akurat mają mocnych kibicow i dosyc dobre prawo, m.in. maja miejsca stojące na trybunach.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.03.2014 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując