AgresywnyChomik napisał(a):

|
W Angli czy Niemczech sie to udalo jasne ze zajelo to pare ladnych
|
Tylko tam geniuszu piłkarze grają w piłkę, u nas kopią się po czołach...
A czy to co jest w Anglii mamy stawiać za wzór ? Hmm, na trybunach jest smętnie jak w Operze...to Oni zachwycają się naszymi oprawami, starają się kopiować nasze zachowania, bo sami zostali pozbawieni jaj...
Niemcy akurat mają mocnych kibicow i dosyc dobre prawo, m.in. maja miejsca stojące na trybunach.