He, he, byłeś w Niemczech na meczu czy znasz to z opowieści Gaz. Wyb. ?
Osobiście nie rozumiem jak można być tak krótkowzrocznym, żeby nie rozumieć, ze :
a. ma narazie poparcie Cupiałą (do czasu)
b. oni zamierzają wytrwać rok czy dwa my mamy więcej czasu
c. na Legii wygrała, w Bydgoszczy walczy i jest kwestią czasu kiedy osiagnie sukces tymbardziej, ze stadion tam pusty a 1,5 tys. przydupasów Osucha nie zrekompensuje mu strat , które będa narastać z każdym miesiącem.
Jak Bednarzowi uda się zapełnić stadion ? manekinami ? kiełbasiarzami ? wierzysz w to ?

koneserami kopania się po czołach, w jesienną pluchę

Zobaczymy jak długo klub jest przygotowany na straty, skoro kilka miesięcy temu zwalniał sprzataczki
