Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3308
Stary 16.03.2014, 19:31
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
W Angli czy Niemczech sie to udalo jasne ze zajelo to pare ladnych lat ale to co tam jest na trybunach to wlasnie to co powinno byc na normalnym Europejskim stadionie.
Szczerze mowiac to nikt nie probowal walczyc z fanatykami zawsze byla jakas proba dialogu.

Osobiscie nie rozumiem jak mozna byc tak krotkowzrocznym zeby nie widziec tego ze jesli:
a) Wisla SSA (czyli Bednarz) ma poparcie Cupiala, rady nadzorczej
b) Wisla SSA postawila sprawe jasno i zamierza w tych postanowieniach i dzialaniach wytrzymac rok czy dwa

to:

c) zadna grupa kibicowska nie ma najmniejszych szans wygrac tego sporu.

Jezeli to ma byc dlugotrwala walka a nie blitzkrieg to w ogolnym rozrachunku wygra ten kto ma pieniadze, poparcie mediow, poparcie wladzy etc.

Jezeli Bednarzowi (czy innemu prezesowi w innym klubie) uda sie zapelnic stadion bez "KIBOLI" to organizacje takie jak SKWK i im podobne zostana zmarginalizowane i wtedyi dialog bedzie sie zaczynal i konczyl na tym co chce klub.

Podsumowujac moim zdaniem jezeli klub jest przygotowany na poniesienie kosztow to niestety SKWK strzela sobie samoboja o ktorego rozmiarach jeszcze nie zdaje sobie sprawy.
Ale co Ty porównujesz?Anglię i Niemcy do naszej ligi? Cupiał ma takie humory ,że nawet jeśli bednarz ma poparcie( nie wiemy tego) to szybko się to zmieni, sam się o tym przekonasz.Zobacz sobie na Waltera jaki był uparty i co mu z tego wyszło
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując