|
Jeżeli co poniektórzy uważają,że Smuda jest analfabetą taktycznym to jak nazwiecie trenera Legii,Berga? grając w 10-ke przez drugą połowe daje sobie wbić dwa gole,oddając jedynie trzy strzały. Takiego chcecie trenera? fajnego i zagranicznego? czy może prawdziwego Wiślaka Tomka Kulawika? Co poniektórym się w dupach poprzewracało..
|