Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1933
Stary 16.03.2014, 19:25
Jeżeli co poniektórzy uważają,że Smuda jest analfabetą taktycznym to jak nazwiecie trenera Legii,Berga? grając w 10-ke przez drugą połowe daje sobie wbić dwa gole,oddając jedynie trzy strzały. Takiego chcecie trenera? fajnego i zagranicznego? czy może prawdziwego Wiślaka Tomka Kulawika? Co poniektórym się w dupach poprzewracało..
Odpowiedz cytując