Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1932
Stary 16.03.2014, 19:16
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ból dupki Drozdów i Gwiaździstych kiedy Wisła remisuje grajac w 10... lol
A po Ruchu siedziałeś cicho gdy mecz przegraliśmy w stylu, w którym nie mieliśmy nic do powiedzenia i straciliśmy 3 pkt. u siebie (!!) a ujawniłeś się teraz przy 1 punkciku na wyjeździe. Wtedy dupka ci e nie bolałą ?
Odpowiedz cytując