silver03 napisał(a):

Ból dupki Drozdów i Gwiaździstych kiedy Wisła remisuje grajac w 10... lol
|
A po Ruchu siedziałeś cicho gdy mecz przegraliśmy w stylu, w którym nie mieliśmy nic do powiedzenia i straciliśmy 3 pkt. u siebie (!!) a ujawniłeś się teraz przy 1 punkciku na wyjeździe. Wtedy dupka ci e nie bolałą ?