Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3306
Stary 16.03.2014, 18:58
GAMBOS napisał(a):Wyświetl post
Bednarza sam nie odejdzie a Cupiał go nie odsunie i to tyle w temacie kto wygra a kto przegra
Zakład ,że w 2015 rok wejdziemy z nowym prezesem ? Nikt w Polsce nie wygrał z fanatykami i dopóki liga będzie kopana a nie grana to nikt nie wygra! Na kopanine bez dopingu,opraw i całej otoczki będzie chodzić garstka ludzi, pieniążki nie będą się zgadzać i zarząd szybko pójdzie po rozum do głowy. Tyle tylko ,że z bednarzem nikt już rozmawiać nie będzie i zmiana jest nieunikniona
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując