GAMBOS napisał(a):

|
Bednarza sam nie odejdzie a Cupiał go nie odsunie i to tyle w temacie kto wygra a kto przegra
|
Zakład ,że w 2015 rok wejdziemy z nowym prezesem ? Nikt w Polsce nie wygrał z fanatykami i dopóki liga będzie kopana a nie grana to nikt nie wygra! Na kopanine bez dopingu,opraw i całej otoczki będzie chodzić garstka ludzi, pieniążki nie będą się zgadzać i zarząd szybko pójdzie po rozum do głowy. Tyle tylko ,że z bednarzem nikt już rozmawiać nie będzie i zmiana jest nieunikniona