!!IRIVER!! napisał(a):

|
Jeżeli 17,5 tys. na meczu z Koroną (inauguracja rundy) i 14,5 tys. na Jagiellonii to pełny stadion, to nie mam pytań. ;] Biorąc pod uwagę obecną sytuację w Warszawie, gdzie Polonii właściwie nie ma, a Legia to - co by nie mówić - Mistrz Polski i lider tego sezonu. Tak więc już się w tą Legię i jej "kibiców-właścicieli" nie zapatruj...
|
Nie rżnij głupa tylko sprawdź sobie jak była za tow. Waltera kiedy trwał protest, tak na oko 3x mniejsza.