Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3304
Stary 16.03.2014, 18:49
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Oby przyszedł kibic Wisły, tak jak w Warszawie, właścicielami Legii i preezsami zostali kibice Legii. Po okresie smuty na stadionie Legii wypeir...lili tow. Waltera i dokonali zmiany na lepsze. I stadion znowu pełny.
Skor imbecylowi nie związanemu emocjonalnie z Wisła daję się brzytwę to teraz u nas będzie pustawo i cicho. Podobała Ci się atmosfera na meczu z Ruchem ? A tak teraz będzie albo jeszcze gorzej.
Jeżeli 17,5 tys. na meczu z Koroną (inauguracja rundy) i 14,5 tys. na Jagiellonii to pełny stadion, to nie mam pytań. ;] Biorąc pod uwagę obecną sytuację w Warszawie, gdzie Polonii właściwie nie ma, a Legia to - co by nie mówić - Mistrz Polski i lider tego sezonu. Tak więc już się w tą Legię i jej "kibiców-właścicieli" nie zapatruj...
Odpowiedz cytując