GAMBOS napisał(a):

|
Bednarza sam nie odejdzie a Cupiał go nie odsunie i to tyle w temacie kto wygra a kto przegra
|
Wiesz ilu już Cupiał prezesów zmienił ? Policz sobie, tego też zmieni, im prędzej tym lepiej. ymbardziej, że teraz będzie pustawy stadion i konflikt z kibicami.