Lukasz napisał(a):

|
Rozumiem rozczarowanie ale należy jednak pamiętać ze klub jest tylko współwinny obecnej sytuacji, współwinny z kibicami którzy podnieśli bunt i przeciwstawili się swojemu klubowi czy jego władzom.
|
O dłuższego czasu .......isz jakieś głodne kawałki nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, przestałem na to zwracać uwagę, ale są jakieś granice.
Kibice nie mogą się buntować przeciwko klubowi, ponieważ ten nie posiada nad nimi żadnej realnej władzy. Żadnej też sobie nie rościł i nie rości.
Pozujesz na forumowego intelektualistę, ale proponuję pozostać przy tematach piłkarskich, bo .......isz jak potłuczony. Idź się przewietrz, bo chwile temu dymisjonowałeś zarząd SKWK, teraz oskarżasz kibiców o bunt przeciw klubowi (WTF?), strach myśleć co będzie następne.
Tylko weź parasol.