Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1928
Stary 16.03.2014, 18:26
Gwiaździsty ty chyba byłbyś szczęśliwszy jakbyśmy przegrali, bo by Ci do tezy argumenty przybyły?

Jak jedziesz za styl Wisłę z Piastem na wyjeździe, czy Lechią (za Gliwice niezasłużenie, bo to Wisła była wyraźnie lepsza), a potem dorzucasz Białystok - gdzie Jagielloni wpadało wszystko to zdecyduj się czy patrzysz z perspektywy wyników czy stylu. Albo Zabrze również przypomnij sobie. Smuda przy Kulawiku czy Moskalu to niebo. Także przy Maaskancie.
Odpowiedz cytując