4karol4 napisał(a):

Panowie jedna rada na przyszłość. Nie oceniajcie gry, taktyki i trenera zanim mecz się nie skończy
|

Niby dlaczego? Twoim zdaniem nie mieliśmy prawa wygrać w Warszawie, a tu druga połowę wygrywamy 2:0 grając w dziesiątkę. Sugerujesz że to zasługa trenera? To dlaczego pierwszą przegraliśmy 2:0 grając w 11? Gdzie był trener?