Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1927
Stary 16.03.2014, 18:18
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Panowie jedna rada na przyszłość. Nie oceniajcie gry, taktyki i trenera zanim mecz się nie skończy
Niby dlaczego? Twoim zdaniem nie mieliśmy prawa wygrać w Warszawie, a tu druga połowę wygrywamy 2:0 grając w dziesiątkę. Sugerujesz że to zasługa trenera? To dlaczego pierwszą przegraliśmy 2:0 grając w 11? Gdzie był trener?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując