Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1926
Stary 16.03.2014, 18:14
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Panowie jedna rada na przyszłość. Nie oceniajcie gry, taktyki i trenera zanim mecz się nie skończy
Co za bzdura? Jeden strzał roku Stilicia albo jeden rzekomy spalony Brożka i ocena trenera i taktyki może być już zupełnie inna? Właśnie uważam, że przy ocenie trenera powinniśmy zupełnie odciąć się od wyniku meczu, bo jest on rzeczą wtórną w stosunku do gry. Ewentualnie można ocenić reakcje trenera na wynik.

W ostateczności można brać pod uwagę wyniki w dłuższym okresie czasu, bo tu efekty szczęścia/pecha/błędów sędziowskich już się niwelują. I tu trzeba przyznać, że Smuda się broni.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując