Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3295
Stary 16.03.2014, 18:11
Zbiorowe karanie to w Korei Północnej, a nie w demokratycznym państwie prawa w środku Europy..., którym podobno jesteśmy...

Co do Jacka B. To wyżej zaprezentowane zdjęcie pokazuje stosunek tego Pana do Wisły. Wisła przegrywa 2-0, gramy w 10, kolejne mecze bez kapitana, zaledwie 2 dni wczesniej wywalił 500 osób ze stadionu, wprowadzil w ich miejsce funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej czym wywołał totalną wojnę z kibicami, a On zadowolony jakbyśmy mecz mieli wygrany i był "Wersal" w klubie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.03.2014 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując