Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1923
Stary 16.03.2014, 18:04
Nie rozumie komentowania na sędziów czerwień się należała. Mecz był w porządku. Gdyby tak grali z Ruchem jak w 2 połowie to by nie przestali prawdopodobnie ;/ ale najważniejsze że nie przesrane
Jak na tak krótką ławke trzeba się liczyć z wtopami to normalne... zresztą miał być spadek
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując