Nie rozumie komentowania na sędziów czerwień się należała. Mecz był w porządku. Gdyby tak grali z Ruchem jak w 2 połowie to by nie przestali prawdopodobnie ;/ ale najważniejsze że nie przesrane
Jak na tak krótką ławke trzeba się liczyć z wtopami to normalne... zresztą miał być spadek
