Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3291
Stary 16.03.2014, 17:45
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Liczę na to że SKWK zmieni swój zarząd i nowe władze zaczną z rozmowę z Jackiem, tak jak tego sobie życzy. On tu nie będzie wiecznie. Liczę na jakikolwiek dialog. Bez żądań wstępnych, dla dobra Wisły.
A kibice liczą na nowy zarząd Wisły, nowego Prezesa, z którym zaczną rozmowę. Z Jackiem to sobie sam już rozmawiaj (tylko uważaj żebyś nie dostał zakazu stadionowego, kiedy mu się ton rozmowy nie spodoba).
Dobrze, ze się zreflektowałeś, ze on tu nie będzie wieczny w przeciwieństwie do nas. I z nowym Prezesem i Zarządem tez liczymy na dialog bez żądań wstępnych dla dobra Wisły.
Odpowiedz cytując