szprotson napisał(a):

|
Miał grać w futsal w 2 lidze ...
|
To są brednie, wypowiadał się że zagrał sobie jeden mecz czysto dla rozrywki, potem media podchwyciły sensacje.
szprotson napisał(a):

|
Piotr Brożek : pewnie by skończył kariere gdyby nie Smuda
|
Najlepszy zawodnik tej wiosny.