Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 16.03.2014, 16:19
Mam tylko nadzieję, że przez czas absencji Głowy Smuda nie wstawi do środka Bunozy jak dzisiaj, bo chłop był najgorszy na boisku. Jasne na lewej stronie jest całkiem niezły ale do środka się raczej nie nadaje, co pokazywał wielokrotnie w poprzednich meczach (nawet jak gra dobrze to co najmniej raz skiksuje tak, że stworzy przeciwnikom setkę).

Odpowiedz cytując