Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1916
Stary 16.03.2014, 16:13
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Smuda to taktyczno- trenersko - to taki Piechniczek - dla niektorych czas zatrzymal sie 20 lat temu - no ale, Boss to lubi i tyle w temacie
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
mysle ze dla wszystkich optymistow- I polowa pokazuje co gra Wisla, jaki ma pomysl na gre - i mega taktyka trenera " po zawodowce " ...oszukujcie sie dalej zwolennicy Franza ....niestety prawda jest taka jak ta I polowa ....to nawet nie jest komedia- to dramat ....
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
czy ty ogladasz ta kpine teraz ....bo jak pijesz to sorki, ale nie wypada o tej porze , ja chyba ogladam Garbarnie w Wa-wie
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Smuda, idź po naukę trenerską do tego Słowaka Kociana z Ruchu, może nauczysz się jak można przygotować druzynę do rundy i ustawić taktycznie zespół.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak, zobaczymy po rundzie jaki będzie ten wynik ponad stan, nagle okazuje się, że Smuda kopaczy ma słabych (a może ich nie umie odpowiednio przygotować, nauczyć co mają grać, i jaką taktyką). Trener Ruchu ma za to kopaczy z górnej europejskiej półki.

Głupota ogólnie dostępna. Wiara BEZCENNA!
Odpowiedz cytując