AntyMod napisał(a):

|
Smuda to taktyczno- trenersko - to taki Piechniczek - dla niektorych czas zatrzymal sie 20 lat temu - no ale, Boss to lubi i tyle w temacie
|
AntyMod napisał(a):

|
mysle ze dla wszystkich optymistow- I polowa pokazuje co gra Wisla, jaki ma pomysl na gre - i mega taktyka trenera " po zawodowce " ...oszukujcie sie dalej zwolennicy Franza ....niestety prawda jest taka jak ta I polowa ....to nawet nie jest komedia- to dramat ....
|
Gwiaździsty napisał(a):

|
Smuda, idź po naukę trenerską do tego Słowaka Kociana z Ruchu, może nauczysz się jak można przygotować druzynę do rundy i ustawić taktycznie zespół.
|
Gwiaździsty napisał(a):

|
Tak, tak, zobaczymy po rundzie jaki będzie ten wynik ponad stan, nagle okazuje się, że Smuda kopaczy ma słabych (a może ich nie umie odpowiednio przygotować, nauczyć co mają grać, i jaką taktyką). Trener Ruchu ma za to kopaczy z górnej europejskiej półki.
|
Głupota ogólnie dostępna. Wiara BEZCENNA!