Temat
:
[26 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 16 marca, godzina 13:00
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline
#
133
16.03.2014, 16:02
Cytat:
2:0. Jeśli ktoś chce Legii zagrozić - chyba będzie to kocianowski Ruch, a nie smudna Wisła. Kapitalny mecz Łukasza Brozia, prawdopodobnie najlepszy od czasów przeprowadzki do Warszawy i jeszcze lepsze wykończenie Dudy. Wisła nie dojechała do Warszawy. Mało - ona nawet nie wyjechała z Krakowa. A Dariusz Dudka to dziś poziom co najwyżej Legionovii
Czy już wyjechalismy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
szprotson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szprotson
Znajdź inne posty napisane przez szprotson