Temat
:
[26 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 16 marca, godzina 13:00
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
127
16.03.2014, 15:50
dzięki, przegapiłem jakoś tą rozpiskę, może dlatego że czekałem na zakończenie rundy zasadniczej.
)
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi